ME175 T7 1200X1920

Nauja prekė

Yra sandėlyje

€26.17

€37.93

-31 %

Žymos:

valdybos hdmi mipi, ašmenys diamond, hdmi mipi, tavlet, lyginimo lenta padengti lentos, teblet, arklių šilko šalikas, android tablet, valdybos hdmi mipi, arklių spausdinti šalikas

A. prisijungę veido pasiuntinių priėmimo, jei sugadintas, prašome susisiekti su mumis tiesiogiai arba nedelsiant atšaukti telefonu, sakė, kad problema yra ne tai, atsakingas už kurjerių kairę .

Dvi.Priimti prekes, prašome pliko metalo bandymo ekranas ( Vienos valdybos bandymas ) neišmontuokite / Ašarų plėvelės / Išmontavimo priedai Niekas, be draudimo.Ne bandymas, ašarų plėvelės tiesiogiai įrengta mašina, visi neapsaugo.

Trys.Parduotuvė buvo mažą pelną ir greita apyvarta, pro turi pirkti krovinių draudimo, jei yra kokybės problemų, todėl pakeitimo, AA Sistemą, kas atsiuntė, kurie moka, ačiū jums už supratimą ir paramą!

Keturių.Grįžti krovinių pastaba: kai prekės grąžinamos, prekių sugadinta pirkėjas atsako už visus atsisakė mokėti, turi būti langelyje palikti savo kontaktinę informaciją, patogu išsiųsti atgal jums.

Penki.Vardan bendrų interesų, prašome don ' t komentarą apie prekių gavimą, prasto įvertinimo, jeigu prekės jums nėra patenkintas vietą prašome kreiptis į savininką, savininko dirbs su jumis aptarti atsiskaitymo, jūsų pasitenkinimą Grąža bus labai sklandžiai > , Atšaukti visas paslaugas!!!

Iškilmingai pareikšti, Jutiklinis ekranas, LCD ekranas yra trapi, kad būtų išvengta nereikalingų ginčų, pavyzdžiui, ne pripažinimo sąlygų, prašome neperka !Kai pirkėjas priima prekes, mes priimsime tai, kaip aiškiai ir sutinkate, kad aukščiau nurodytos sąlygos, jei tokių yra, šis punktas bus svarbus pagrindas tvarkymo

Dėkojame už Jūsų Bendradarbiavimą linkiu jums laimingas pirkinių!!!

Produkto Tipas Planšetinio kompiuterio LCD
Spalva klasifikacija LCD ekranas
Prekės Pavadinimas lanjuu

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai